Ярмоленко допоміг "Аль-Айну" перемогти у матчі Кубка Президента ОАЕ

Ярмоленко допоміг Ярмоленко заробив пенальті © Al Ain FC
Український футболіст допоміг своїй команді здобути розгромну перемогу.

Український гравець "Аль-Айна" Андрій Ярмоленко допоміг своїй команді вийти до 1/8 фіналу Кубка Президента ОАЕ.

Ярмоленко вийшов на поле у матчі 1/16 турніру проти команди "Дібба" у стартовому складі, а наприкінці 1-го тайму заробив пенальті, після якого "Аль-Айн" відкрив рахунок.

33-річний футболіст провів на полі 67 хвилин, а сама зустріч завершилася перемогою команди українця з рахунком 4:0.

Нагадаємо, цього літа півзахисник залишив "Вест Хем" у статусі вільного агента, після чого підписав контракт на один рік із можливістю продовження ще на сезон із клубом з ОАЕ "Аль-Айном", який очолює Сергій Ребров.

Ярмоленко виступав за "Динамо" з 2006-го по 2017-й рік, після чого перейшов до дортмундської "Борусії", у якої гравця викупив "Вест Хем" у 2018-му. Андрій у Лондоні забив 13 м'ячів у 86 матчах за "молотобійців".

Всього за "Аль-Айн" Ярмоленко провів десять матчів, у який забив три голи та віддав чотири результативні передачі.

Раніше повідомлялося, що Ярмоленко став голосом зруйнованого російськими окупантами стадіону в Чернігові.