"Інтер" обіграв "Мілан" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів

Команди зіграли у Мілані © AC Milan
"Нерадзуррі" переграли "росонері".

У середу, 10 травня, у Мілані відбувся перший матч півфіналу Ліги чемпіонів між італійськими "Міланом" та "Інтером".

"Інтер" шокував номінальних господарів своїм ударним початком, забивши двічі - спочатку Джеко на восьмій хвилині ногою після подачі з кутового відкрив рахунок, а вже за три хвилини Мхітарян увірвався до штрафного майданчика і пробив Меньяна, подвоївши перевагу команди Сімоне Індзагі.

Перший тайм пройшов під повним контролем "Інтера", а "Мілан" практично нічого не міг створити біля воріт Онани.

У другому таймі "Мілан" почав грати активніше і навіть створив кілька небезпечних моментів, але реалізувати їх не зумів - 0:2.

"Мілан" – "Інтер" – 0:2

Голи: Джеко, 8, Мхітарян, 11.

"Мілан": Меньян, Ернандес, Томорі, К'єр (Тьяу, 59), Калабрія (Калюлю, 82), Тоналі, Круніч, Діас (Побега, 82), Беннасер (Месіас, 18), Салемакерс (Орігі, 59), Жиру

"Інтер": Онана, Бастоні, Ачербі, Дарміан, Барелла, Чалханоглу (Гальярдіні, 78), Мхітарян (Брозович, 62), Дімарко (де Врей, 70), Думфріс, Джеко (Лукаку, 70), Мартінес (Корреа, 78) )

Попередження: Круніч, Томорі – Мхітарян.

Матч-відповідь команди проведуть також у Мілані 16 травня. У другій парі півфіналу ЛЧ фіналіста визначають "Реал" та "Манчестер Сіті".

Раніше повідомлялося про те, що в Італії бандити пограбували будинок одного з лідерів "Мілану".