Гран-прі Формули-1 було перервано через страшну аварію

Гран-прі Формули-1 було перервано через страшну аварію Грожан потрапив в аварію на першому колі © formula1.com
Ромен Грожан отримав опіки, але його життю нічого не загрожує.

Гонка на Гран-прі Бахрейну в Формулі-1 була перервана червоними прапорами після старту.

Пілот "Хааса" Ромен Грожан потрапив у серйозну аварію на першому колі.

Француз після контакту з російським пілотом "Альфа Таурі" Даніїлом Квятом і врізався у відбійник, після чого болід моментально загорівся.

В "Хаас" повідомили, що Грожан був доставлений в лікарню на обстеження. Гонщик отримав невеликі опіки рук, але в іншому почуває себе нормально.

Болід гонщика був розірваний на дві частини та вже не підлягає ремонту.

twitter.com/westhamutd

Після рестарту гонку виграв Люіс Хемілтон ("Мерседес"), а до топ-3 увійшли Макс Ферстаппен і Алекс Албон із "Ред Булл".

Раніше повідомлялося про те, що Хемілтон виграв Гран-прі Туреччини та став семиразовим чемпіоном Формули-1.