Футболіст збірної України забив яскравий гол у чемпіонаті Бельгії

Футболіст збірної України забив яскравий гол у чемпіонаті Бельгії Соболь допоміг "Брюгге" розгромити "Мехелен" © Club Brugge
Едуард Соболь допоміг "Брюгге" здобути впевнену перемогу.

Футболіст збірної України Едуард Соболь став автором голу за "Брюгге" у матчі десятого туру чемпіонату Бельгії проти "Мехелена".

27-річний українець на 53-й хвилині завдав класного удару зі штрафного та подвоїв перевагу своєї команди. "Брюгге" зрештою переміг з рахунком 3:0.

Портали WhoScored та SofaScore визнали Соболя найкращим гравцем матчу з оцінками 8,4 та 8,3 відповідно. Він провів на полі всю гру, а у другому таймі у складі "Брюгге" на заміну вийшов форвард збірної України Роман Яремчук.

Відео голу Соболя

Для Едуарда Соболя це був перший забитий гол цього року за клуб. Захисник виступає за "Брюгге" з 2019 року. Також на його рахунку 27 матчів за збірну України.

Раніше повідомлялося про те, що Яремчук забив гол у дебютному матчі за "Брюгге" після трансферу з "Бенфіки".