Футболіст збірної України забив ефектний гол на першій хвилині матчу чемпіонату Угорщини

28 лютого, 2021, 01:34 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Олександр Зубков допоміг "Ференцварошу" зіграти внічию.

Зубков забив два голи в першому таймі © Isport

Півзахисник збірної України Олександр Зубков відзначився двома забитими м'ячами за "Ференцварош" в матчі 23-го туру чемпіонату Угорщини.

Команда Сергія Реброва зустрічалася в гостях з МТК, а Зубков забив ефектний м'яч вже на першій хвилині гри.

На 23-й хвилині українець оформив дубль, після чого суперник двічі засмутив діючих чемпіонів Угорщини. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

Всього в поточному сезоні Зубков провів 24 матчі і забив 3 голи, а також зробив 1 ассист за "Ференцварош".

Раніше повідомлялося про те, що українець Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" обіграти "Вест Хем" в АПЛ.

Підготував/ла : Артем Лукашенко