Формула-1: пілот "Макларен" Ріккардо виграв Гран-прі Італії

Формула-1: пілот Головні фаворити перегонів не фінішували © formula1.com
Австралієць переміг на автодромі "Монца".

У неділю, 12 вересня, відбулася чергова гонка поточного сезону Формули-1 - Гран-прі Італії.

Переможцем став пілот "Макларен" Даніель Ріккардо, другим до фінішу прийшов британський напарник австралійця Норріс, а топ-3 замкнув фінський гонщик "Мерседеса" Валттері Боттас.

Перемога стала першою з 2012 року для "Макларена" і першою для Ріккардо з 2018-го.

Відзначимо, що головні фаворити гонки Льюїс Хемілтон і Макс Ферстаппен зіткнулися в середині заїзду та зійшли з дистанції.

результати гонки

В особистому заліку на першому місці знаходиться Ферстаппен (226 очок), другим йде Хемілтон (221), а третє місце у Боттаса (141).

У Кубку конструкторів лідирує "Мерседес" (362 очка) і випереджає "Ред Булл" (344 очки).

Нагадаємо, в минулому сезоні семиразовим чемпіоном світу став Льюїс Хемілтон. Також "Мерседес" переміг в Кубку конструкторів. Наступний Гран-прі Формули-1 відбудеться в Росії 26 вересня.

Раніше повідомлялося про те, що знаменитого пілота Формули-1 збила машина.