Формула-1: пілот "Феррарі" Феттель виграв Гран-прі Канади

Формула-1: пілот "Феррарі" Феттель виграв Гран-прі Канади Феттель вийшов в лідери загального заліку © formula1.com
Німецький гонщик здобув перемогу в Монреалі.

Сьогодні, 10 червня, відбувся черговий етап сезону автомобільної Формули-1 - Гран-прі Канади. Пілот команди "Феррарі" Себастьян Феттель здобув перемогу в гонці. Друге місце дісталося пілоту "Мерседеса" Валттері Боттасу, третім фінішував Макс Ферстаппен на "Ред Булл". Зазначимо, що Феттель на трасі в Канаді здобув 50-ту перемогу у своїй кар'єрі, а ця вікторія дозволила йому очолити чемпіонську гонку.

Німець лідирував з самого старту гонки і майже всю дистанцію не віддавав перше місце суперникам. Для Феттеля це третя перемога в поточному сезоні. Раніше Себастьян триумфовал на двох стартових Гран-прі Австралії і Бахрейну.

Чинний чемпіон Льюїс Хемілтон прийшов до фінішу п'ятим і втратив одну позицію в порівнянні зі стартовим місцем.

Результати гонки

formula1.com

Цікаво, що команда "Феррарі" зуміла здобути перемогу на трасі в канадському Монреалі вперше з 2004 року.

Перемога в Канаді дозволила Феттелю обійти Хемілтона в загальному заліку. У німця після семи гонок сезону 121 очко, а у Льюїса - 120.

В Кубку конструкторів лідерство залишається за "Мерседесом" - 209 очок. Слідом йде "Феррарі" з 189 пунктами.

Раніше повідомлялося про те, що у Києві відбудуться демонстраційні заїзди боліда Формули-1.