Формула-1: Ферстаппен виграв Гран-прі Австрії

Формула-1: Ферстаппен виграв Гран-прі Австрії Ферстаппен - лідер поточного сезону © formula1.com
Пілот з команди "Ред Булл" зміцнив лідерство в сезоні.

У неділю, 4 липня, відбулася дев'ята гонка нового сезону Формули-1 - Гран-прі Австрії.

Впевнену перемогу з поула здобув Макс Ферстаппен з "Ред Булл", а до топ-3 увійшли Валттері Боттас ("Мерседес") та Ландо Норріс ( "Макларен").

В особистому заліку Ферстаппен лідирує, набравши 182 очки. До топ-3 входять Льюїс Хемілтон (150) з "Мерседеса" і Серхіо Перес (104), який виступає за "Ред Булл". У Кубку конструкторів "Ред Булл" лідирує з 286 очками. У "Мерседеса" - 242 пункти в активі.

Наступна гонка сезону пройде 18 липня в Великобританії.

Нагадаємо, в минулому сезоні семиразовим чемпіоном світу став Льюїс Хемілтон. Також "Мерседес" переміг у Кубку конструкторів.

Раніше повідомлялося про те, що знаменитого пілота Формули-1 збила машина.