Формула-1: Боттас виграв Гран-прі Росії

Формула-1: Боттас виграв Гран-прі Росії Боттас залишається головним конкурентом Хемілтона в цьому сезоні
Британець Льюїс Хемілтон отримав великий штраф, через що втратив лідерство в гонці.

27 вересня відбувся черговий етап нового сезону Формули-1 - Гран-прі Росії, який виграв пілот "Мерседеса" Валттері Боттас.

Другим став Макс Ферстаппен з "Ред Булла", а Льюїс Хемілтон, який стартував першим, задовольнявся третім місцем.

Британець втратив лідерство, оскільки був оштрафований на 10 секунд за порушення правил на тренуванні.

В особистому заліку Хемілтон випереджає Боттаса і Ферстаппена, а в Кубку конструкторів впевнено лідирує "Мерседес".

Нагадаємо, що сезон Формули-1 відкладався через пандемію коронавірусу. Частина гонок була скасована або перенесена на невизначений термін.

У минулому сезоні своє шосте чемпіонство оформив пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон. Також "Мерседес" достроково виграв Кубок конструкторів, завоювавши шостий титул поспіль.

Раніше повідомлялося про те, що гонщик Формули-1 заразився коронавірусом.