ФК «Таврія» може залишитися без тренера

Поділитися
ФК «Таврія» може залишитися без тренера
Через те, що головний тренер клубу не зміг виконати поставлені перед ним завдання керівництвом клубу, ФК «Таврія» може почати сезон з новим тренером.

До нового сезону «Таврія» почне готуватися 4 червня. Робота у літнє міжсезоння може бути скорегована. Оскільки Семен Альтман не виконав поставлені перед ним завдання, сезон кримчани можуть почати з новим головним тренером.

У досвідченого наставника - діючий контракт із «Таврією», але, незважаючи на це, питання звільнення ним посади знаходиться на стадії розгляду.

Нагадаємо, Альтман був офіційно представлений як новий головний тренер «Таврії» 9 червня 2011 року. Завданням на сезон для тренера було потрапляння кримського колективу до єврокубків. !zn

Читайте також:

Іванющенко зацікавився «Таврією»

Власником ФК «Таврія» став директор дочки «Нафтогазу»

Сімферопольська «Таврія» звільнила Пучкова

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі