Ф'юрі не без проблем переміг росіянина у своєму першому поєдинку після відновлення кар'єри

Відео
Поділитися
Ф'юрі не без проблем переміг росіянина у своєму першому поєдинку після відновлення кар'єри © Getty Images
Британець не зумів виграти нокаутом.

У суботу, 11 квітня, британець Тайсон Ф'юрі (34-2-1, 24 KO), який раніше натякнув на можливий третій бій з Усиком, провів свій перший поєдинок після свого повернення проти росіянина Арсланбека Махмудова (21-2, 19 KO).

На лондонській арені "Tottenham Hotspur Stadium" британець у рейтинговому протистоянні суперважкої ваги одноголосним рішенням суддів не без проблем переміг 36-річного уродженця російського Моздока, який виступає під канадським прапором.

Махмудов несподівано видав доволі конкурентну першу половину бою, однак після екватора поєдинку Ф'юрі став помітно активніше влучати своїми важкими ударами.

У заключних раундах канадський росіянин виживав під бомбардуваннями Ф'юрі, але зумів пройти всю дистанцію (12 раундів).

Відеоогляд бою

Нагадаємо, Тайсон Ф'юрі провів два бої проти Олександра Усика у 2024-му році в Саудівській Аравії. У травні українець переміг роздільним рішенням і відібрав у британця звання абсолютного чемпіона світу.

У грудні відбувся реванш, який Усик виграв уже одноголосно, після чого Ф'юрі завершив кар'єру. На початку 2026 року 37-річний "Циганський король" оголосив про своє повернення на ринг.

Раніше повідомлялося про те, що Вайлдер переміг Чісору у видовищному бою ветеранів рингу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі