Ферстаппен здобув перемогу у першій гонці нового сезону Формули-1

Ферстаппен здобув перемогу у першій гонці нового сезону Формули-1 Макс Ферстаппен © EPA-EFE/ALI HAIDER
У Бахрейні стартував новий чемпіонат "Королівських перегонів".

Пілот команди "Ред Булл" Макс Ферстаппен здобув перемогу у першій гонці нового сезону Формули-1 – Гран-прі Бахрейну.

26-річний нідерландець, який є чинним чемпіоном Ф-1, підтвердив статус фаворита чемпіонату, що стартував.

Друге місце посів ще один представник команди "Ред Булл" Серхіо Перес, а топ-3 замкнув гонщик "Феррарі" Карлос Сайнс.

Ферстаппен також відзначився черговим досягненням. Триразовий чемпіон світу виграв свій п'ятий "Великий шолом" у кар'єрі. Це результат, коли під час одного Гран-прі пілот виграв поул, здобув перемогу у гонці, лідируючи від старту до фінішу, а також проїхав найшвидше коло. Макс зрівнявся за цим показником із Міхаелем Шумахером та Альберто Аскарі.

Раніше брат Міхаеля Шумахера висловився про стан легендарного гонщика.