Фанати влаштували заворушення на мадридському дербі "Атлетіко" – "Реал"

Фанати влаштували заворушення на мадридському дербі © Real Madrid
Матч навіть був призупинений.

29 вересня відбувся матч восьмого туру іспанського чемпіонату між командами "Атлетіко" Мадрид та "Реал" Мадрид.

Рахунок у матчі на 64-й хвилині відкрив футболіст "Реала" Едер Мілітао, після чого на арені почалися заворушення.

На 70-й хвилині гра була припинена, оскільки вболівальники "Атлетіко" почали кидати предмети на поле, а також у бік кіпера "Реала" Тібо Курута.

Рефері відправив команди до підтрибунного приміщення, а через 20 хвилин гра була відновлена.

Після поновлення гри у господарів у компенсований час забив вінгер Анхель Корреа, встановивши остаточний рахунок у поєдинку – 1:1.

Також у "матрацників" наприкінці пряму червону картку отримав Маркос Льоренте.

"Атлетіко" – "Реал" – 1:1

Голи: Корреа, 90+5 – Мілітао, 64.

"Атлетіко": Облак, Моліна (Коке, 46), Хіменес, Ле Норман, Мандава (Галан, 76), Льоренте, Де Пауль, Галлахер (Корреа, 70), Грізманн, Серлот (Ліно, 56), Альварес (Рікельме, 76).

"Реал": Куртуа, Карвахаль, Рюдігер, Мілітао, Менді, Чуамені, Модріч (Васкес, 86), Вальверде, Беллінгем, Вінісіус (Ендрік, 87), Родріго (Фран Гарсія, 90).

Попередження: Ле Норман, Галлахер, Альварес – Модріч

Вилучення: Льоренте (99, груба гра)

Таким чином, "Реал" набрав 18 очок і посідає друге місце у турнірній таблиці Ла Ліги. "Атлетіко" йде третім, заробивши 16 очок.

Раніше повідомлялося про те, що польські фанати вимагали депортації українського футболіста.