Фанати іспанського клубу знову влаштували цькування українця Зозулі Зозуля виступає за "Альбасете" з 2017 року © marca.com
Вболівальники "Райо Вальєкано" знову пройшлися по українському футболісту.

Український нападник іспанського "Альбасете" Роман Зозуля знову піддався атаці з боку фанатів "Райо Вальєкано".

Вони скандували "Він комуніст, Зозуля – комуніст", повідомляє Tiempo de Juego.

Зазначимо, що Зозуля провів на полі 75 хвилин, а матч в підсумку завершився внічию - 1:1.

Нагадаємо, в поєдинку першого кола трибуни "Райо Вальєкано" обзивали Зозулю "нацистом", через що гості відмовилися виходити на поле після перерви в підтримку українського нападника. Романа Зозулю звинувачували у зв'язках з ультраправими організаціями.

За дії своїх вболівальників "Райо" зобов'язаний був виплатити 18 тисяч євро і закрити частину трибун на 2 найближчі домашні матчі.

Зозуля виступає за "Альбасете" з вересня 2017-го. За цей час забив 23 голи і зробив сім асистів.

Раніше повідомлялося про те, що "Ов'єдо" Луніна обіграв "Альбасете" Зозулі в чемпіонаті Іспанії.