Фанати іспанського клубу знову образили українця Зозулю

Фанати іспанського клубу знову образили українця Зозулю Команда Зозулі знаходиться в зоні вильоту Сегунди © twitter.com
Ультрас "Райо" вивісили банер біля стадіону.

Вчора, 10 червня, ультрас "Райо Вальєкано" перед матчем 20-го туру іспанської Сегунди проти "Альбасете" Романа Зозулі вивісили образливий банер на адресу українця.

"Зозуля, ти залишаєшся чортовим нацистом" і "Це не футбол, це - Ліга", - написано на банерах.

twitter.com
twitter.com

Сам поєдинок завершився перемогою команди суперників українця (1:0), а сам Зозуля провів на полі всі 90 хвилин.

Нагадаємо, в поєдинку першого кола у грудні минулого року трибуни "Райо Вальєкано" обзивали Зозулю "нацистом", через що гості відмовилися виходити на поле після перерви в підтримку українського нападника. Романа Зозулю звинувачували у зв'язках з ультраправими організаціями.

За дії своїх вболівальників "Райо" зобов'язаний був виплатити 18 тисяч євро і закрити частину трибун на 2 найближчі домашні матчі.

Раніше повідомлялося про те, що Зозуля отримав медаль за допомогу українській армії.