Ексветеран "Динамо" Гармаш дебютував за хорватський клуб

Ексветеран © ФК Динамо
Футболіст виступає у Хорватії.

Колишній півзахисник "Динамо" Денис Гармаш провів перший поєдинок за хорватський "Осієк".

Він вийшов на заміну в матчі 8-го туру чемпіонату Хорватії проти "Рієки" (1:2) за рахунку 0:2 на 60-й хвилині, а за 7 хвилин отримав жовту картку.

Минулого сезону Гармаш провів за киян 33 матчі, в яких забив 3 голи та зробив 1 асист. Хавбек виступав за "Динамо" з 2007 року, а 2020-го виступав в оренді за турецький "Різеспор".

Загалом на рахунку 33-річного півзахисника понад 350 поєдинків за "біло-синіх". На початку вересня Гармаш перейшов до "Осієка". Договір розрахований на один рік із опцією продовження ще на рік.

Раніше повідомлялося про те, що колишній капітан "Динамо" дебютував у чемпіонаті Бельгії.