"Дженоа" Шевченка знову програв у чемпіонаті Італії

Шевченко не може перемогти з "Дженоа" © УАФ
Команда українського наставника перебуває у скрутному турніріному пложенні.

10 грудня "Дженоа" Андрія Шевченка поступився у дербі із "Сампдорією" у 17-му турі Серії А з рахунком 1:3.

Команда з Генуї зазнала 4 поразки після призначення Андрія Шевченка головним тренером і одного разу зіграла внічию. Різниця м'ячів – 1:10.

"Сьогоднішній матч став для мене розчаруванням, бо ніхто не хоче поступатися дербі. Ми сподівалися провести хороший матч, але пропустили безглуздий перший гол.

Перший тайм, загалом, був зіграний моєю командою дуже погано, але після перерви ми спробували змінити хід поєдинку, проте відразу не змогли забити, тому далі було лише важче. Коли я брав керівництво клубом у свої руки, я чудово усвідомлював, наскільки складним буде наш календар", - сказав після матчу Шевченко.

14 грудня "Дженоа" прийме "Салернітану" у 2-му раунді Кубка Італії, а 17-го проведе гостьовий матч Серії А з "Лаціо".

"Дженоа" після 17 турів чемпіонату Італії знаходиться на 19-му місці в турнірній таблиці.

Нагадаємо, Шевченко підписав контракт із "Дженоа" до літа 2024 року. Це перший клубний досвід для українського тренера.

Раніше Шевченко оцінив ймовірність появи у "Дженоа" лідера збірної України.