"Дженералз" взяли реванш у "Донбаса" і очолили таблицю чемпіонату України з хокею

"Дженералз" взяли реванш у "Донбаса" і очолили таблицю чемпіонату України з хокею "Дженералз" і "Донбас" обмінялися перемогами © ФХУ
Кращі команди української першості двічі зіграли в рамках п'ятого туру.

У п'ятому турі чемпіонату України з хокею відбулися матчі лідерів турніру. "Дженералз" в столичному "Палаці спорту" приймали "Донбас".

Перший матч, який відбувся 23 жовтня, завершився лише у серії буллітів. Причому це був перший випадок в сезоні, коли зустріч завершилася не в основний час. У третьому періоді команди обмінялися шайбами Гніденка та Тарана, а вирішальний булліт на рахунку Кочеткова. 2:1 - перемогу святкував "Донбас".

Повторний поєдинок відбувся сьогодні, 24 жовтня, і виграти в ньому вдалося вже "Дженералз". Після нічийного результату за підсумками двох періодів кияни закинули дві шайби в третьому. Перемогу "Дженералз" принесли влучні кидки Шаманського і Савченка - 3:1.

Таким чином, "Дженералз" обійшли "Донбас" і очолили турнірну таблицю. На друге місце вийшов "Кременчук".