Два українські легкоатлети здобули сенсаційні медалі чемпіонату Європи

Два українські легкоатлети здобули сенсаційні медалі чемпіонату Європи © ТСН
Українці стали головними відкриттями турніру у своїй дисципліні.

У вівторок, 11 червня, відбулися фінальні змагання у секторі для чоловічих стрибків у висоту на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Римі.

Дві сенсаційні медалі у секторі зуміли вибороти українці Владислав Лавський та Олег Дорощук.

24-річний Лавський виграв срібло на дебютній європейській першості, повторивши особистий рекорд – 2,29, а 22-річний Дорощук завоював дебютну нагороду чемпіонату Європи, ставши третім з результатом 2,26 метра. Для України це п'ята та шоста нагороди на нинішньому Євро.

Чемпіоном Європи з результатом 2,34 м став легендарний італієць Джанмарко Тамбері, який встановив найкращий результат сезону в Європі.

Зазначимо, що вперше збірна України оформила подвійні подіуми у чоловічому та жіночому фіналах зі стрибків у висоту на одному Євро - після золота чинної чемпіонки Ярослави Магучsх та бронзи Ірини Геращенко.

Раніше повідомлялося про те, що українська легкоатлетка епічно виграла медаль чемпіонату Європи.