Два кривдники збірної України розіграли золото чемпіонату світу з футзалу

Два кривдники збірної України розіграли золото чемпіонату світу з футзалу © FIFA
Визначився чемпіон світу з футзалу.

У неділю, 6 жовтня, в Узбекистані на чемпіонаті світу-2024 з футзалу у фіналі зустрілися збірні Бразилії та Аргентини.

Команди провели напружений фінальний матч, у якому перемогу святкували бразильці з рахунком 2:1.

"Селесао" у першому таймі забили двічі, а наприкінці поєдинку аргентинці випустили п'ятого польового і зуміли відіграти один м'яч, але перевести гру в овертайм їм уже не вдалося.

Бразилія – Аргентина – 2:1

Голи: Феррау, 6, Рафа Сантос, 13 – Роса, 39

Зазначимо, що обидві команди на турнірі обіграли збірну України і дісталися вирішального матчу з шістьма перемогами із шести. Аргентинці перемогли українців у стартовому матчі групи, а бразильці у важкому півфінальному поєдинку.

Бразилія вшосте стала чемпіоном світу з футзалу (1989, 1992, 1996, 2008, 2012, 2024).

У матчі за третє місце збірна України розгромила Францію з рахунком 7:1 і вперше в історії незалежності здобула медалі ЧС з футзалу.

Нагадаємо, минулого ЧС-2021 у Литві перемогу святкувала збірна Португалії, яка у фіналі обіграли Аргентину. Бразилія три роки тому виборола бронзові нагороди.

Раніше повідомлялося про те, що ЗСУ на фронті ліквідували титулованого російського футзаліста.