Донецький "Металург" вилітає з кваліфікації Ліги Європи

"Металург" протягом всього матчу шукав можливості зрівняти рахунок і перевести матч в овертайм, але підопічні Володимира П'ятенка так і не зуміли забити хоча б один гол.

Футбольний клуб ФК "Металург" (Донецьк) не зумів подолати третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи УЄФА, програвши за сумою двох зустрічей норвезькому "Тромсе".

Після нічиєї в першому виїзному матчі 1:1, "металурги" поступилися скандинавам у себе вдома в Донецьку, у четвер, 9 серпня, на своєму полі з рахунком 0:1. Єдиний гол на дев'ятій хвилині матчу провів нападник Прійовіч.

- Ващук став віце-президентом «Металурга»

Так, Морозюк невдало вибив м'яч зі штрафної площадки "Металург", його підхопив Йенсен і потужно "вистрілив" з 25-ти метрів. Голкіпер Бандура відбив м'яч перед собою, а на добиванні першим виявився Прійовіч, який добив м'яч у ворота.

«Металург» (Донецьк) - «Тромсе» - 0:1

Гол: Олександр Прійовіч, 9

«Металург»: Олександр Бандура, В'ячеслав Чечер, Олександр Воловик, Василь Прийма (Велізар Димитров, 72), Микола Морозюк, Джордже Лазич, Геворг Казарян, Константінос Макрідіс, Артак Едігарян, Жозе Соарес (Грегорі Нельсон, 46), Жуніор Мораес (Драман Траоре, 58).

«Тромсе»: Маркус Сальман, Серін Кара Мбоджі, Фредрік Бьорк, Рубен Крістіансен, Міїко Коппін, Томас Драге (Магнус Андерсен, 81), Рубен Іттергор-Йенссен, Ремі Йохансен, Зденек Ондрашек (Саліу Кісс, 86), Ханс-Оге Індестад , Олександр Прійовіч (Оле-Мартін Орста, 62).

Попередження: Геворг Казарян, 64 - Саліу Кісс, 90.
Удари (в створ): 12 (4) - 6 (4).
Кутові: 9 - 2.
Офсайди: 1:3. !zn

Ліга Європи: "Арсенал" впевнено переміг, "Металург" ледь відігрався (ВІДЕО)