"Донбас" здобув дострокову перемогу в регулярному чемпіонаті України з хокею

"Донбас" здобув дострокову перемогу в регулярному чемпіонаті України з хокею "Донбас" здобув домашню перемогу © ФХУ
У центральному матчі туру "Донбас" розгромив "Кременчук".

У центральному матчі 25 туру чемпіонату України з хокею "Донбас" в Дружківці приймав "Кременчук". Зустріч завершилася перемогою господарів, які достроково оформили собі перше місце в регулярному чемпіонаті.

"Донбас" вже на другій хвилині зустрічі вийшов вперед, реалізувавши більшість. А на початку шостої хвилини подвоїв свою перевагу. Гості змогли нав'язати супернику боротьбу у другому періоді, який завершився внічию, але без шансів поступилися в третьому. Підсумковий рахунок матчу - 7:2 (2:0, 2:2, 3:0).

Нагадаємо, що в попередній зустрічі цих команд "Кременчук" обіграв "Донбас" на своєму майданчику з рахунком 5:3.

В інших матчах туру "Рапід" програв "Білому Барсу" (1:8), "Юність" поступилася "Витязю" (2:6), а "Дженералз" на виїзді розгромили "Компаньйон" (9:0).

Таким чином, "Донбас" вже не втратить лідерство в регулярному чемпіонаті. Також в четвірці кращих розташовуються "Дженералз" ,"Кременчук" і "Витязь".