"Донбас" завершив чергову домашню серію перемогою над "Автомобілістом"

"Донбас" завершив чергову домашню серію перемогою над "Автомобілістом" Донеччани зуміли здобути важливу перемогу © hcdonbass.com
Підопічні Андрія Назарова на мажорній ноті закінчили четвертий домашній поєдинок. Черговий відрізок виявився для донеччан досить успішним - 9 очок із 12 можливих.

Донецький "Донбас" перемогою 4:2 над "Автомобілістом" з Єкатеринбурга завершив чергову домашню серію з чотирьох матчів у чемпіонаті Континентальної хокейної ліги.

В активі підопічних Андрія Назарова - 22 очки і третє місце у конференції Захід. Лідирує, як і раніше СКА з 27-ма пунктами, на два бали відстає московське "Динамо". Єдиною командою, яка найближчим часом може випередити донеччан , є празький "Лев", у якого гра у запасі. Але для цього команді з Чехії слід виграти матч у хабаровського "Амура" 3 жовтня.

Наступний матч донеччани проведуть знову проти "Автомобіліста", але вже на льоду суперника - 6 жовтня, а через два дні українці зіграють у Москві проти "Спартака".

Зустріч з "Автомобілістом" виявилася однією з небагатьох домашніх ігор у нинішньому сезоні, коли спочатку на льоду справи йшли не за сценарієм команди Назарова. Під завісу першого періоду господарі пропустили швидку атаку два в одного і гості відкрили рахунок. Але все виправила перерва - на другу 20-хвилинку українці вийшли вмотивованими і зосередженими. Як підсумок - три голи у виконанні Теєму Лайне, Петера Подградскі і Сергія Варламова.

У третьому періоді "Донбасу" вдалося зіграти за рахунком - адже на першій же хвилині Євген Дадонов збільшив перевагу донецької команди до двох шайб.

Таким чином, донеччани здобули вже 8 перемогу в чемпіонаті і п'яту з восьми можливих на домашньому льоду.

"Донбас" (Донецьк) - "Автомобіліст" (Єкатеринбург) - 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)

Шайби: 0:1. Левандовський (Антонов) - 16:14, 1:1. Лайне (Федотенко) - 22:47-бол., 1:2. Ємелєєв (Жилін) - 27:03-більш., 2:2. Подхрадскі - 32:11, 3:2. Варламов (Белухін, Кашпар) - 33:01, 4:2. Дадонов (Якуценя, Вілсон) - 40:29

"Донбас": 49.Лейтон. 5.Вілсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 14.Недорост - 28.Якуценя. 7.Бартуліс - 77.Піганович, 92.Лайне - 26.Федотенко - 22.Кашпар. 27.Коларж - 51.Разін, 24.Благой - 15.Віртанен - 23.Квітченко. 93.Шалімов - 34.Якуценя - 44.Варламов. 4.Сильницький.

"Автомобіліст": 21.Коварж. 18.Лепісто - 24.Селуянов, 27.Чернов - 98.Малихін - 9.Лазарєв. 2.Гусєв - 88.Трямкін, 89.Толузаков - 10.Федоров - 14.Сімаков. 85.Антонов - 55.Жилін, 11.Левандовський - 97.Ємелєєв - 95.Єфімов. 6.Постников - 49.Рибницький, 60.Гіматов - 32.Стрельцов Ст. - 15.Голишев.

Кидки: 26 - 23

Штраф: 8 - 20.

З інших матчів слід відзначити успішний виступ новачка КХЛ хорватського "Медвешчака" - тепер після перемоги 4:0 над "Авангардом" у цієї команди 20 очок і вже шосте місце на "Заході". 11 жовтня донеччани зіграють з "ведмедями" у Донецьку. !zn

"Донбас" розгромив незмінного лідера КХЛ - омський "Авангард"