"Дніпро" - "Зоря": огляд матчу

"Дніпро" - "Зоря": огляд матчу "Дніпро" приймав "Зорю"
Дніпропетровці приймали луганчан в рамках півфіналу Кубка України.

У першому півфінальному матчі Кубка України "Дніпро" приймав "Зорю".

"Дніпро" і "Зоря" зовсім недавно зустрічалися в рамках української Прем'єр-ліги. Команді Мирона Маркевича тоді вдалося відсвяткувати виїзну перемогу з рахунком 2:1 і перервати свою безвиграшну серію в протистоянні з луганчанами. Виграли дніпропетровці і на цей раз.

Єдиний у матчі гол забив Зозуля. "Зоря" ж не реалізувала пенальті, закінчувала матч удесятьох, а з 17-ї хвилини грала без головного тренера, який був вилучений за суперечки з арбітром.