"Дніпро-1" втратив важливі очки у боротьбі за чемпіонство УПЛ

"Дніпро-1" йде на другому місці © СК "Дніпро-1"
Дніпряни несподівано програли.

У середу, 24 травня, в рамках 28 туру української Прем'єр-ліги в Ужгороді "Дніпро-1" приймав полтавську "Ворсклу".

Поєдинок в Ужгороді завершився сенсаційною поразкою претендента на чемпіонство із рахунком 1:2.

Усі голи у поєдинку були забиті у першому таймі – на гол Бланко полтавці відповіли точними ударами Скляра (з пенальті) та Кане.

У другому таймі вся гра очікувано пройшла на половині поля полтавців, а команда Кучера мала кілька добрих шансів, щоб відігратися, проте реалізувати їх не зуміла.

"Дніпро-1" – "Ворскла" – 1:2

Голи: Бланко, 4 – Скляр, 11 (з пенальті), Кане, 45

"Дніпро-1": Рибак, Матаррита (Є. Пасіч, 46), Сваток (Хайнер, 58), Сарапій, Адамюк, Рубчинський (Когут, 73), Бабенко, Пеглоу (Танчик, 84), Піхальонок, Бланко (Гуцуляк, 46), Довбик

"Ворскла": Ісенко, Бацула, Кравець, Чеснаков, Крупський, Челядін (Рамірес, 78), Скляр, Кане (Черниш, 88), Нестеренко (Кулаковський, 78), Пердута, Степанюк

Попередження: Адамюк, Бланко, Бабенко, Сваток, Є. Пасіч, Танчик – Кане, Кулаковський

Відеоогляд матчу

Таким чином, відставання "Дніпро-1" від "Шахтаря" продовжує складати два очки, проте донеччани сьогодні ще мають провести свою гру туру проти луганської "Зорі".

Раніше повідомлялося про те, що матч лідера УПЛ потрапив під підозру УАФ через нетипову активність ставок.