"Дніпро-1" розгромив "Чорноморець" та повернув собі лідерство в УПЛ

Відео
© СК "Дніпро-1"
Дніпряни набрали три очки у заключному матчі туру.

У заключному матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги "Дніпро-1" приймав одеський "Чорноморець".

Поєдинок на "Дніпро-Арені" завершився перемогою господарів поля з рахунком 5:2.

У першому таймі суперники обмінялися голами Філіппова та Авагімяна. Крім того, на 27-й хвилині автор голу одеситів отримав червону картку на фол останньої надії, після чого "Чорноморець" залишився у меншості.

Після перерви "Дніпро-1" скористався чисельною перевагою та пішов у відрив. Спочатку забив Адамюк, а потім Лєднєв зробив рахунок 3:1. На 76-й хвилині Кузик відродив інтригу, однак наприкінці поєдинку Танчик та Мірошніченко зробили рахунок розгромним.

"Дніпро-1" – "Чорноморець" – 5:2

Голи: Філіппов, 16, Адамюк, 49, Лєднєв, 59, Танчик, 90, Мірошніченко, 90+2 – Авагімян, 22, Кузик, 76

"Дніпро-1": Волинець, Адамюк, Сваток, Сарапій, Мірошніченко, Бабенко (Горбунов, 90+3), Рубчинський, Гуцуляк (Маркос Андре, 90+3), Піхальонок (Вітіньйо, 78), Лєднєв (Кравець, 81), Філіппов (Танчик, 46)

"Чорноморець": Варакута, Путря, Васильєв, Салюк, Брагару, Кузик, Шпорн (Бойчук, 89), Авагімян, Бадібанга, Ієде (Вакула, 86), Штогрін (Хадіда, 89)

Попередження: Сарапій – Путря, Бадібанга, Штогрін

На 27-й хвилині був вилучений Артур Авагімян ("Чорноморець").

Відеоогляд матчу

"Дніпро-1" здобув четверту перемогу і з 33 очками повернувся на перше місце у турнірній таблиці УПЛ, випереджаючи "Кривбас" та "Полісся" на три пункти.

Раніше повідомлялося про те, що один із лідерів УПЛ підписав португальського футболіста Бандейру.