"У січні ми маємо намір здійснити робочий візит до Росії. Потім ми підготуємо доповідь і представимо її на лютневій раді IAAF, яка і буде вирішувати питання про можливість відновлення членства ВФЛА. Я хотів би відзначити прогрес ВФЛА, який вона зробила з червня цього року. Ми побачили їх готовність до співпраці з правоохоронними органами, у Думі був прийнятий закон про протидію залученню спортсменів до застосування допінгу", - сказав голова комісії Руне Андерсен.
Нагадаємо, 13 листопада 2015 року рада IAAF у зв'язку з допінговим скандалом прийняла рішення про тимчасове відсторонення російських спортсменів від участі у змаганнях, які проводяться під егідою IAAF.
За усунення російських легкоатлетів проголосували 22 з 24 членів ради, проти - лише один. Генеральний секретар Всеросійської федерації легкої атлетики Михайло Бутов, який входить до ради IAAF, в даному голосуванні участі не брав.
Дискваліфікація означала, що спортсмени і обслуговуючий персонал з Росії не мають права брати участь у міжнародних змаганнях під егідою IAAF та Олімпійських Іграх. Виняток було зроблено лише для стрибунки у довжину Дар'ї Клішиної.
21 липня Арбітражний суд в Лозанні залишив у силі рішення IAAF про відсторонення російських легкоатлетів від участі в Олімпіаді в Ріо. Рішення CAS було прийнято одноголосно, в результаті чого збірна Росії вирушила до Бразилії не в повному складі.