"Динамо" зіграло внічию з кіпріотами та вилетіло з єврокубків

"Динамо" врятувало нічию на Кіпрі © ФК Динамо
Кияни вилетіли із Ліги Європи.

У четвер, 27 жовтня, у рамках п'ятого туру групового турніру Ліги Європи на Кіпрі відбувся матч між АЕКом Ларнака та київським "Динамо".

У першому таймі команди обмінялися голами – спочатку господарі відзначилися неймовірним ударом боковими ножицями, а наприкінці тайму Ванат зумів продавити суперника у штрафному майданчику та зрівняти результат.

У другому таймі "Динамо" спробувало підняти темп, проте забити не змогла, а навпаки пропустило двічі – помилками в обороні українського клубу скористалися Лопеш та Альтман – 3:1.

Кияни зуміли показати характер і зрівняти результат наприкінці – дублем відзначився Гармаш.

АЕК Ларнака - "Динамо" - 3: 3

Голи: Альтман, 27, 72, Лопеш, 52 - Ванат 45, Гармаш, 82, 90+3

АЕК: Піріч, Росалес, Мілічевич, Томович, Енглезу, Понс, Ледес, Фараж (Крістофоро, 83), Альтман (Олатунджі, 83), Д'юрчо, Лопеш (Мамаш, 66)

"Динамо": Нещерет, Тимчик, Забарний, Сирота, Вівчаренко, Сидорчук, Шепелєв (Діалло, 84), Циганков, Буяльський (Перріс, 76), Кабаєв (Гармаш, 65), Ванат (Беседін, 84)

"Динамо" набрало перше очко у п'яти матчах ЛЄ і втратило всі шанси на вихід у єврокубкову весну у Лізі конференцій.

У заключному турі групи ЛЄ "Динамо" 3 листопада у Польщі зустрінеться із турецьким "Фенербахче".

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" повторно зіграв унічию з "Селтіком" у Лізі чемпіонів.