"Динамо" здобуло перемогу над новачком УПЛ у результативному матчі

© Сайт ФК "Динамо Київ"
Кияни змогли обіграти ЛНЗ.

У восьмому турі української Прем'єр-ліги київське "Динамо" у гостях зустрічалося з новачком елітного дивізіону ЛНЗ.

Поєдинок проходив у Черкасах та завершився перемогою динамівців з рахунком 4:2.

Команда Мірчі Луческу відкрила рахунок уже на третій хвилині поєдинку, коли півзахисник Володимир Бражко наважився на дальній удар та забив свій дебютний гол у футболці "Динамо".

Надалі ЛНЗ періодично вдавалося загострювати гру біля воріт "Динамо", але рахунок довго не змінювався. У середині другого тайму господарі поля заробили пенальті за гру рукою від Караваєва. З точки воротаря Бущана переграв Бойко – 1:1.

Однак утримати нічийний результат господарям не вдалось. Спочатку Ярмоленко прийняв м'яч у штрафному майданчику і прицільним ударом пробив у нижній кут воріт. Розрив у рахунку збільшив Буяльський ударом з пенальті за фол на Дубінчаку – 3:1.

У доданий час Прядун скоротив відставання ЛНЗ ударом головою, проте потім Волошин скористався передачею Беніто та встановив остаточний рахунок – 4:2.

ЛНЗ – "Динамо" – 2:4

Голи: Бойко, 61 (з пенальті), Прядун, 90+1 – Бражко, 3, Ярмоленко, 72, Буяльський, 77 (з пенальті), Волошин, 90+3

ЛНЗ: Пеньков, Стасюк (Савін, 79), Лопирьонок (Бойко, 33), Муравський, Селін, Норенков, Калюжний, Олійник (Тищенко, 66), Наумець, Хобленко (Прядун, 66), Пасіч (Шестаков, 66)

"Динамо": Бущан, Караваєв, Біловар, Попов (Сирота, 64), Дубінчак (Маліш, 81), Бражко, Андрієвський (Рамадані, 82), Ярмоленко, Буяльський, Діалло (Беніто, 64), Ванат (Волошин, 63)

Попередження: Олійник, Норенков, Муравський – Волошин, Буяльський

Відеоогляд матчу

"Динамо" здобуло другу поспіль перемогу в УПЛ і піднялося на п'ятий рядок у турнірній таблиці, набравши 12 очок. При цьому команда має три ігри у запасі на фоні конкурентів. В активі ЛНЗ залишилося сім пунктів та 11-те місце.

Нагадаємо, минулого туру УПЛ "Динамо" без проблем впоралося з полтавською "Ворсклою".