"Динамо" розгромило "Ворсклу" з хет-триком Буяльського

"Динамо" здобуло впевнену перемогу © ФК "Динамо"
Кияни провели перший матч після завоювання титулу.

У 24-му турі української Прем'єр-ліги київське "Динамо" гостювало у полтавської "Ворскли" і здобуло перемогу з рахунком 5:1.

Гості поховали інтригу вже в першому таймі. Перший в кар'єрі хет-трик за 32 хвилини на свій рахунок записав півзахисник Віталій Буяльський.

"Ворскла", в свою чергу, в середині першого тайму заробила пенальті, який реалізував Владислав Кулач. У другому таймі рахунок збільшив Жерсон Родрігес, а п'ятий гол у ворота полтавчан забив Сідклей. Варто відзначити, що Олександр Караваєв записав на свій рахунок хет-трик з асистів.

"Ворскла" - "Динамо" - 1:5

Голи: Кулач, 24 (з пенальті) - Буяльський, 6, 15, 32, Родрігес, 65, Сідклей, 84

"Ворскла": Різник, Чеснаков (Сапай, 46), Яворський, Альюн (Челядін, 46), Луїзао, Тілль, Пуцлін, Наджеєб (Ребенок, 46), Кане (Кравчук, 68), Кулач, Степанюк

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко (Сідклей, 78), Шепелєв (Гармаш, 46), Караваєв, Шапаренко, Буяльський (Лєднєв, 67), Родрігес (Клейтон, 82), Бєсєдін (Супряга, 46)

Попередження: Сапай, Тілль, Кравчук - Кендзьора

Огляд матчу

Для "Динамо" цей матч вже не мав турнірного значення - кияни ще в минулому турі оформили дострокове чемпіонство. "Ворскла" йде на шостому місці в турнірній таблиці.

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" обіграв "Дніпро-1".