"Динамо" завдяки автоголу зіграло внічию з "Янг Бойз" у контрольному матчі

© Сайт ФК "Динамо Київ"
Команди показали результативну гру.

12 липня київське "Динамо" провело черговий товариський матч на тренувальному зборі в Австрії.

Українська команда зустрічалася із швейцарським "Янг Бойз". Суперники не спромоглися визначити переможця – 3:3.

У динамівців голами відзначилися Дубінчак та Беніто у першому таймі. Після 65-ї хвилини суперник повів у рахунку 3:2, але кияни врятували нічию в самому кінці завдяки автоголу Лустенбергера, який відправив м'яч у свої ворота після прострілу від Діалло.

"Динамо" – "Янг Бойз" (Швейцарія) – 3:3

Голи : Дубінчак, 9, Беніто, 23, Лустенбергер, 90 (автогол) – Еліа, 19, Нсаме, 37 (пенальті), Лакоми, 65

"Динамо": Бущан, Дубінчак (Караваєв, 83), Дячук, Попов, Тимчик (Малюк, 83), Сидорчук (Андрієвський, 59), Шапаренко (Шепелєв, 59), Буяльський (Царенко, 69), Беніто (Лєднєв, 69) ), Кабаєв (Волошин, 59), Ярмоленко (Діалло, 69)

Відеоогляд матчу

Наступний матч у команди Мірчі Луческу та Олександра Шовковського заплановано на 15 липня проти швейцарського "Сьйона". Раніше українці здобули перемоги над румунським "Динамо" Бухарест (4:1), австрійським "Вольфсбергером" (8:0) та словенським "Триглавом" (9:0).

Раніше повідомлялося про те, що грецький клуб продовжив оренду легіонера "Динамо".