"Динамо" вперше в сезоні втратило очки в УПЛ

"Динамо" не змогло обіграти "Інгулець" у Києві © ФК "Динамо"
Кияни не зуміли обіграти "Інгулець".

У четвертому турі української Прем'єр-ліги київське "Динамо" зустрічалося з "Інгульцем".

Клуб з Петрово був номінальним господарем поєдинку, але проводив його в Києві на стадіоні ім. Лобановського.

Підопічні Мірчі Луческу домінували більшу частину матчу, але забити в перші 70 хвилин зустрічі не вдавалося. Тільки на 71-й Шишка відправив м'яч у свої ворота після флангового прострілу.

При цьому "Інгулець" за п'ять хвилин зрівняв рахунок, коли Коваленко прийняв передачу від партнера в штрафній "Динамо" і завдав потужного удару під ближню штангу - 1:1.

Для "Динамо" це перша втрата очок в нинішньому сезоні. Команда має в активі 10 пунктів і йде другою, випереджаючи "Шахтар" на одне очко. Лідером залишається чернігівська "Десна", на рахунку якої чотири перемоги.

Варто зазначити, що через проблеми зі здоров'ям на тренерській лаві "Динамо" продовжує бути відсутнім Мірча Луческу.

"Інгулець" - "Динамо" - 1:1

Голи: Коваленко, 76 - Шишка, 71 (автогол)

"Інгулець": Шуст, Полегенько, Салем, Ковальов, Опанасенко, Запорожець, Шишка, Бартулович (Коваленко, 69), Шарай (Головкін, 85), Сітало (Гопей, 68), Козак (Асмелаш, 69)

"Динамо": Бущан, Караваєв (Кендзьора, 80), Забарний, Сирота, Миколенко (Сідклей, 90+2), Сидорчук, Шапаренко (Шепелєв, 80), Циганков, Буяльський, Де Пена (Родрігес, 63), Гармаш (Вербич, 63)

Попередження: Шарай, Бартулович, Головкін - Сидорчук, Шапаренко

Огляд матчу

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" розгромно поступилося "Інтеру" в товариському матчі.