"Динамо" в матчі з двома незабитими пенальті обіграло "Зорю" в УПЛ

"Динамо" набрало 3 очка © ФК Зоря
Кияни здобули непросту перемогу.

У неділю, 8 серпня, в рамках 3-го туру української Прем'єр-ліги в Запоріжжі луганська "Зоря" приймала київське "Динамо".

Команди видали бойовий поєдинок, в якому перемогу здобули підопічні Луческу.

Кияни швидко відкрили рахунок зусиллями Сироти, який точно пробив головою після подачі кутового на старті матчу. Далі "Динамо" грало активніше, але свої моменти мала і "Зоря".

Розв'язка зустрічі відбулася в кінці другої половини, коли спочатку Де Пена не зумів переграти з пенальті Шевченка, а через п'ять хвилин Фаворов також з одинадцятиметрового влучив у штангу.

Ну а за десять хвилин до кінця матчу Буяльський із зони біля штрафного точно пробив в лівий нижній кут, а луганчани вже в доданий час зуміли відіграти один м'яч - 1:2.

"Зоря" - "Динамо" - 1:2

Голи: Фрімпонг, 90+4 - Сирота, 17, Буяльський, 80.

"Зоря": Шевченко, Фаворов (Руфаті, 86), Вернидуб, Імереков, Хомченовський, Аллахьяр (Цвек, 72), Назарина, Кочергін, Громов (Фрімпонг, 86), Шахаб (Гладкий, 73), Крістіан (Кабаєв, 58).

"Динамо": Бущан, Кендзьора (Тимчик, 69), Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Циганков (Караваєв, 69), Буяльський (Леднєв, 85), Родрігес (Де Пена, 68), Гармаш (Кулач, 77 ).

Попередження: Назарина, Вернидуб - Гармаш, Шапаренко, Бущан.

На 71-й хвилині Карлос Де Пена ( "Динамо") не забив пенальті (воротар).

На 76-й хвилині Денис Фаворов ( "Зоря") не забив пенальті (штанга).