"Динамо" в більшості обіграло "Дніпро-1" і зберегло відрив від "Шахтаря"

"Динамо" з середини другого тайму грало в більшості © ФК "Динамо"
Команда Мірчі Луческу першою засмутила дніпрян цього року.

10 квітня в Дніпрі на стадіоні "Дніпро Арена" в рамках 21-го туру української Прем'єр-ліги зустрічалися "Дніпро-1" і київське "Динамо".

Команда Мірчі Луческу здобула перемогу з рахунком 2:0. Перший тайм завершився без голів, а після перерви ворота господарів поля вразили Миколенко і Сидорчук. При цьому "Дніпро-1" з 61-ї хвилини грав у меншості після видалення Довбика.

Дніпряни зазнали першої поразки в 2021-му році. "Динамо" зберегло семиочковий відрив від "Шахтаря" в турнірній таблиці УПЛ.

"Динамо" - "Дніпро-1" - 2:0

Голи: Миколенко, 58, Сидорчук, 67

"Динамо": Бущан, Тимчик, Забарний, Сирота, Миколенко (Сідклей, 86), Сидорчук, Караваєв, Шапаренко (Шепелєв, 59), Буяльський, Де Пена (Родрігес, 59), Бєсєдін (Супряга, 72)

"Дніпро-1": Юрчук, Тейлор, Дуглас, Логінов, Сваток (Хобленко, 65), Цуріков, Ді Франко (Ярмолюк, 89), Когут (Назаренко, 73), Ігнатенко (Батагов, 73), Чуже (Білл, 89 ), Довбік

Попередження: Сидорчук, Бесєдін, Караваєв - Довбик, Чуже, Когут, Ді Франко, Ярмолюк

На 61-й хвилині був видалений Артем Довбик ("Дніпро-1") (друга жовта)

Нагадаємо, "Шахтар" в 21-му турі УПЛ розгромив "Маріуполь".