"Динамо" удев'ятьох обіграло "Олімпік"

Відео
"Динамо" удев'ятьох обіграло "Олімпік" Ярмоленко став одним з героїв матчу
Підопічні Сергія Реброва зуміли здобути другу поспіль перемогу на старті нового сезону чемпіонату України.

Матч розпочався у звичній для киян манері. Господарі заволоділи перевагою і на 12-й хвилині вийшли вперед: Мораєс прийняв м'яч перед штрафним та віддав передачу за спину захисникам на Ярмоленка, який переграв воротаря.

Ситуація для "Динамо" змінилася вже після перерви. На 51-й хвилині другу жовту картку і видалення отримав захисник Євген Хачеріді, проте в контратаці чемпіони України знову зуміли забити. Бразильський новачок Мораєс розібрався з захисником і пробив у ближній кут - від рук воротаря Литовченка м'яч пішов у сітку. Через три хвилини кияни втратили ще одного захисника - Драгович грубо зіграв ліктем і отримав червону картку.

"Олімпік" намагався атакувати, але навіть удев'ятьох динамівці створили реальний момент для взяття воріт - Ярмоленко вийшов один на один з воротарем, але пробив поруч зі штангою. На 87-й хвилині стався останній цікавий епізод зустрічі: суддя Романов показав третю червону картку, але вже гравцю донецької команди Танчику.

"Динамо" - "Олімпік" - 2:0
Голи: Ярмоленко, 12, Мораєс, 62

"Динамо": Рибка, Віда, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Рибалка, Бельханда (Морозюк, 55), Велозу, Ярмоленко, Мораєс (Петрович, 67), Кравець (Буяльський, 86).

"Олімпік": Литовченко, Тищенко, Гришко, Борзенко, Гошкодеря, Драченко (Семеніна, 62), Огіря, Танчик, Шериф, Моха (Шестаков, 76), Кадімян (Лисенко, 66).

Видалення: Хачеріді, 51, Драгович, 64 - Танчик, 87.

Гол Ярмоленка:

Гол Мораєса:

Нагадаємо, що головний конкурент "Динамо" - донецький "Шахтар" обіграв у другому турі луцьку "Волинь" з рахунком 4:1.