"Динамо" та "Шахтар" розгромили данців та турків у товариських матчах

© Сайт ФК "Динамо Київ"
Гранди УПЛ готуються до нового сезону.

Київське "Динамо" та донецький "Шахтар" провели товариські матчі в рамках підготовки до нового сезону.

Столична команда перебуває на тренувальному зборі в Австрії, де її суперником був віцечемпіон Данії "Брондбю".

Підопічні Олександра Шовковського розгромили данців з рахунком 4:0. Забитими м'ячами відзначилися Попов, Царенко, Андрієвський, а також новачок команди з "Дніпра-1" Піхальонок.

"Динамо" – "Брондбю" – 4:0

Голи: Попов, 14, Царенко, 71, Андрієвський, 75, Піхальонок, 81

"Динамо": Нещерет, Вівчаренко, Біловар, Попов, Караваєв, Бражко, Шепелєв, Буяльський, Волошин, Лонвейк, Ванат

Запасні: Бущан, Ігнатенко, Дубінчак, Дячук, Тимчик, Андрієвський, Піхальонок, Малиш, Ярмоленко, Царенко, Супряга

Відеоогляд матчу

"Шахтар" зустрічався із турецьким "Різеспором" на зборі у Словенії.

"Гірники" не помітили суперника і здобули розгромну перемогу з рахунком 5:0. Авторами голів стали Назарина, Кевін, Матвієнко, Глущенко та Вінісіус Тобіас, який повернувся з оренди у "Реалі".

"Шахтар" – "Різеспор" – 5:0

Голи: Назарина, 11, Тобіас, 16, Кевін, 49, Матвієнко, 76, Глущенко, 87 (з пенальті)

"Шахтар" (перший тайм): Твардовський, Педріньйо Азеведо, Фарина, Франьїч, Тобіас, Степаненко, Назарина, Егіналду, Невертон, Швед, Педріньйо

"Шахтар" (другий тайм): Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Азаров, Судаков, Бондаренко, Марлон, Зубков, Кевін, Траоре

Нагадаємо, новий сезон в українській Прем'єр-лізі стартує вже 3 серпня.

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" позбавився легіонера, який лайкнув пост про перемогу збірної Росії.