"Динамо" розібралося з "Металістом 1925" у матчі УПЛ

Відео
© ФК Динамо
Кияни здобули перемогу у своєму першому офіційному матчі у новому році.

У неділю, 25 лютого, у Києві на стадіоні "Динамо" імені Лобановського в рамках 18-го туру української Прем'єр-ліги зустрічалися харківський "Металіст 1925" та київське "Динамо".

Поєдинок розпочався з несподівано гола харків'ян, коли ексгравець "Динамо" Денис Гармаш на п'ятій хвилині відкрив рахунок.

Надалі матч проходив під повним контролем команди Шовковського, яка тричі відзначилася голами – ще у першому таймі результат на табло зрівняв Кабаєв, далі вивів уперед киян Ванат, а третій гол забив Буяльський.

Пізніше підопічні Скрипника зусиллями Овусу Фрімпонга відіграли один м'яч, проте практично одразу Ванат оформив дубль, добивши круглого після удару Шапаренка у стійку – 2:4

"Металіст 1925" – "Динамо" – 2:4

Голи: Гармаш, 5, Овусу, 73 - Кабаєв, 43, Ванат, 62, 75, Буяльський, 69.

"Металіст 1925": Мозиль, Капінус, Імереков, Фаріна, Курило, Червак (Овусу, 70), Габелок, Юрченко, Гармаш (Юсов, 46), Русин (Бічек, 80), Борячук.

"Динамо": Бущан, Вівчаренко, Міхавко, Попов, Караваєв, Шапаренко (Шепелєв, 79), Бражко, Кабаєв, Буяльський (Царенко, 79), Волошин (Беніто, 87), Ванат (Супряга, 87).

Попередження: Фаріна, Червак, Овусу, Курило - Гармаш, Шапаренко

"Динамо" після 18-ти турів йде на п'ятому рядку в УПЛ, а "Металіст 1925" займає 12-й рядок.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" завершило тренувальний збір перемогою над чемпіоном Молдови.