"Динамо" розгромило "Ворсклу" в матчі з трьома зупинками через повітряну тривогу

© Сайт ФК "Динамо Київ"
Кияни забили п'ять голів.

31 березня у Полтаві місцева "Ворскла" приймала київське "Динамо" у 22-му турі української Прем'єр-ліги.

Команда Олександра Шовковського здобула розгромну перемогу з рахунком 5:1.

Поєдинок розпочався о 15:30, але тричі переривався через повітряну тривогу. У підсумку зустріч команд з урахуванням пауз тривала понад чотири години.

Динамівці продемонстрували повну перевагу над суперником, яка втілилася в результат. У першому таймі двічі у складі киян забили Ванат та Бражко. Після перерви дубль оформив Шапаренко.

Ще один гол за "Динамо" забив Андрій Ярмоленко, який повернувся після травми. Для ветерана команди це був 104-й забитий м'яч у чемпіонаті України. За цим показником Андрій випередив Жуніора Мораєса і на п'яте місце у списку бомбардирів в історії національної першості.

У складі полтавців єдиний гол на 83-й хвилині забив Ковталюк.

"Ворскла" – "Динамо" – 1:5

Голи: Ковталюк, 83 – Ванат, 30, Бражко, 45+2, Шапаренко, 47 (з пенальті), 77, Ярмоленко, 78

"Ворскла": Ісенко, Крупський, Феліпе (Ковталюк, 70), Павлюк, Бацула, Корнієнко, Нестеренко (Глущенко, 68), Толі (Челядін, 48), Сіссоко, Кане, Степанюк

"Динамо": Бущан, Тимчик (Караваєв, 80), Попов, Сирота, Дубінчак, Бражко (Біловар, 85), Андрієвський, Волошин (Діалло, 80), Шапаренко, Кабаєв (Ярмоленко, 66), Ванат (Пономаренко, 80)

Попередження: Челядін – Тимчик, Сирота

Відеоогляд матчу

Після цього поєдинку "Динамо" набрало 41 очко і посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи три гри у запасі. "Ворскла" з 29 пунктами йде сьомою.

Раніше повідомлялося про те, що футболіст "Динамо" отримав умовний строк за домашнє насильство.