"Динамо" розгромило "Полісся" у Києві

© Сайт ФК "Динамо Київ"
Динамівці завершували матч у більшості.

У 25-му турі української Прем'єр-ліги київське "Динамо" приймало житомирське "Полісся" та здобуло розгромну перемогу з рахунком 3:0.

Команда Олександра Шовковського домінувала у першому таймі та одного разу засмутила суперника. Ванат після пасу з глибини реалізував вихід віч-на-віч.

Після перерви перевагу господарів класним ударом зі входу до штрафного майданчика у верхній кут воріт подвоїв Шапаренко. На 63-й хвилині за грубий фол другу жовту отримав Кравець, після чого у "Полісся" фактично не залишалося шансів щось змінити.

Остаточний рахунок було встановлено на 77-й хвилині, коли гравець "Полісся" помилився та подарував м'яч динамівцям, Ванат віддав пас на Буяльського, а Віталій відправив пробив по порожнім воротам.

"Динамо" – "Полісся" – 3:0

Голи: Ванат, 33, Шапаренко, 51, Буяльський, 77

"Динамо": Бущан, Тимчик (Караваєв, 84), Попов, Михавко, Вівчаренко, Андрієвський, Ярмоленко (Діалло, 79), Шапаренко (Шепелєв, 85), Буяльський, Кабаєв, Ванат (Супряга, 78)

"Полісся": Кудрик, Тейлор (Смоляков, 56), Чоботенко, Кравець, Михайліченко, Крушинський, Кушніренко, Козак (Таллес, 46), Мустафаєв (Фортюне, 46), Назаренко, Луїфер

Попередження: Буяльський – Кравець, Кушніренко, Фортюне

Вилучення: Кравець, 63 (друга жовта)

Відеоогляд матчу

Після цієї перемоги "Динамо" з 54 очками залишилося на другому місці в турнірній таблиці УПЛ. "Полісся" з 39 очками йде шостим.

Раніше у клубі УПЛ заявили про перехід своєї головної зірки до "Динамо".