"Динамо" пройшло "Рейнджерс" у кваліфікації Ліги чемпіонів

Відео
© ФК Динамо
Кияни перемогли у Шотландії.

У вівторок, 13 серпня, київське "Динамо" у Глазго на стадіоні "Гемпден Парк" провело матч-відповідь третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти шотландського "Рейнджерс".

Перший поєдинок команд у Польщі завершився з рахунком 1:1, а у Шотландії київський клуб зумів здобути перемогу з рахунком 2:0.

Перший тайм команди провели у рівній боротьбі, практично не загрожуючи воротам суперника.

На початку другого тайму стався ключовий момент у протистоянні – арбітр показав другу жовту картку бразильському захиснику шотландського клубу Жефте.

Після цього у підопічних Шовковського почали виникати небезпечні моменти, а дотиснути господарів кияни зуміли вже наприкінці зустрічі, забивши два голи за дві хвилини. Спочатку Олександр Піхальонок влучним більярдним ударом відкрив рахунок, а вже в наступній атаці Волошин після відмінної комбінації подвоїв перевагу.

"Рейнджерс" – "Динамо" – 0:2 (перший матч – 1:1)

Голи: Піхальонок, 82, Волошин, 84.

"Рейнджерс": Батленд, Йилмаз (Девіс, 77), Сауттар, Преппер, Тавернієр, Баррон, Дьоманде (Д.Стерлінг, 68), Жефте, Лоуренс (Матондо, 85), Маккозленд (Черни, 46), Дессерс

"Динамо": Бущан, Дубінчак, Міхавко, Попов, Караваєв (Біловар, 91), Шапаренко (Лонвейк, 90), Бражко, Буяльський (Піхальонок, 75), Кабаєв (Брагару, 75), Ванат, Ярмоленко (Волошин, 68)

Предупредження: Жефте, Дьоманде

Вилучення: Жефте (50, друга жовта картка)

Таким чином, "Динамо" пройшло свій другий раунд кваліфікації і у раунді плей-оф за вихід до групи Ліги чемпіонів зустрінеться з австрійським "Зальцбургом".

Матчі цієї стадії відбудуться 20-21 і 26-27 серпня.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" підписало лідера юнацької збірної Грузії.