"Динамо" програло "Зорі" у центральному матчі УПЛ

"Динамо" знову програло в УПЛ © УПЛ
Кияни мінімально поступилися луганчанам.

У суботу, 18 березня, у рамках 18-го туру української Прем'єр-ліги у Києві на стадіоні імені Лобановського "Динамо" приймало луганську "Зорю".

Перший тайм поєдинку пройшов у нудному темпі, а команди завдали на двох лише одного удару у бік воріт. У "Динамо" відчувалася відсутність через дискваліфікації лідерів Караваєва та Буяльського.

Після перерви суперники активізувалися та почали створювати моменти. Загалом у рівній боротьбі наприкінці поєдинку вдалішими виявилися гості, коли після прострілу від Хланя з правого флангу швидше у штрафному виявився Герреро, який і пробив Нещерета і приніс команді з Донбасу три очки.

Зазначимо, що і у першому колі перемогу з рахунком 3:2 святкували футболісти "Зорі".

"Динамо" – "Зоря" – 0:1

Гол: Герреро, 82.

"Динамо": Нещерет, Вівчаренко, Попов, Дячук, Тимчик, Сидорчук, Лонвейк, Гармаш (Шепелєв, 57), Кабаєв (Періс, 57), Царенко (Н.Волошин, 57), Ванат (Рамірес, 75).

"Зоря": Сапутін, Імереков, Батагов, Снурніцин, Бражко, Дришлюк (Полегенько, 88), Бутко, Мішньов, Антюх (Хлань, 78), Русин (Погорілий, 64), Герреро (Вантух, 88).

Попередження: Тимчик, Сидорчук – Русин, Антюх, Герреро, Батагов, Бутко.

"Зоря" йде на третьому місці, набравши 37 очок. "Динамо" залишається на четвертому рядку, маючи 33 очки.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" мінімально обіграло "Дніпро-1" у центральному матчі УПЛ.