"Динамо" програло "Десні" в товариському матчі

"Динамо" програло перший матч при Луческу © Динамо
Команда Мірчі Луческу пропустила вирішальний гол в кінці матчу.

Київське "Динамо" зіграло товариський матч із чернігівською "Десною" і зазнало поразки з рахунком 1:2.

Команда Мірчі Луческу пропустила перший гол від Філіппова вже на 32 хвилині. На 80-й динамівці зрівняли рахунок завдяки удару Циганкова, але через дві хвилини "Десна" все-таки оформила перемогу голом Шевцова.

На 69-й хвилині Циганков не реалізував пенальті.

"Динамо" - "Десна" - 1: 2

Голи: Циганков, 80 - Філіппов, 32, Шевцов, 82

"Динамо": Бущан (Бойко, 46), Караваєв (Вівчаренко, 65), Кендзьора, Сирота, Тимчик (Забарний, 46), Сидорчук (Андрієвський, 75), Буяльський (де Пена, 81), Цітаішвілі (Шапаренко, 46) , Лєднєв (Циганков, 58), Булеца (Дуелунд, 46), Супряга (Соль, 65)

"Десна": Паст, Конопля, Імереков, Тамм, Западня, Огиря, Домбровський, Калітвінцев, Картушов, Будківський, Філіппов

Це був другий матч "Динамо" під керівництвом Мірчі Луческу. У першому спарингу кияни обіграли "Верес" - 3:0.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" підписало попередній контракт із захисником з чемпіонату Польщі.