"Динамо" поступилося "Генку", програвши боротьбу за перше місце в групі

Підопічні Олега Блохіна відкрили рахунок, але не зуміли втримати перевагу, пропустивши три голи у першому таймі.

Київське "Динамо" програло бельгійському "Генку" 1:3 в 5-му турі групового турніру Ліги Європи.

Підопічні Олега Блохіна не змогли взяти реванш у бельгійців за поразку в першому турі турніру.

В іншому поєдинку групи G австрійський "Рапід" виграв у швейцарського "Туна" 2:1.

Динамівці відкрили рахунок на 9-й хвилині, коли Андрій Ярмоленко опинився в потрібний час у потрібному місці. Однак незабаром правила у штрафному майданчику "Динамо" порушив Євген Хачеріді. Йєллі Воссен з "Генка" чітко реалізував 11-метровий штрафний удар. Незабаром кияни втратили кілька вірних можливостей, щоб вийти вперед.

Переломний момент в матчі настав наприкінці стартової 45-хвилинки. Протягом трьох хвилин бельгійці двічі вразили ворота Максима Коваля і вийшли вперед 3:1.

До кінця матчу "Динамо" так і не зумів знайти підхід до воріт суперника. Не зумів толком увійти в гру Роман Безус, не проявили себе інші лідери.

Таким чином, динамівці зазнали другої поразки у Лізі Європи, проте залишилися на другому місці турнірної таблиці.

Заключний поєдинок групового турніру кияни проведуть у Києві 12 грудня проти "Рапіда".

Нагадаємо, 22:00 свої поєдинку в Лізі Європи проведуть українські команди "Дніпро" і "Чорноморець". Дніпропетровці візьмуть румунський "Пандурій", а одесити - хорватське "Динамо". !zn

Ліга Чемпіонів: "Аякс" завдав першої поразки "Барселоні"