"Динамо" пішло від поразки в матчі з "Десною" в УПЛ

Відео
"Динамо" врятувало нічию в кінці гри © ФК "Динамо"
Кияни втратили очки і дозволили "Шахтарю" скоротити відставання.

Київське "Динамо" в 15-му турі української Прем'єр-ліги зустрічалося з чернігівською "Десною". Поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1.

Гості вийшли вперед на 53-й хвилині, коли Будківський замкнув головою навіс Калітвінцева.

Циганков лише в компенсований час зрівняв рахунок ударом з пенальті. В останні хвилини "Десна" грала в меншості після видалення Безбородько.

"Десна" - "Динамо" - 1:1

Голи: Будківський, 53 - Циганков, 92 (з пенальті)

"Десна": Паст, Полегенько, Тамм, Імереков, Мостовий, Єрмаков, Арвеладзе (Гітченко, 70), Калітвінцев (Картушов, 82), Гуцуляк (Безбородько, 82), Тотовіцкій, Будківський (Чепурненко, 94)

"Динамо": Бущан, Караваєв, Миколенко, Забарний, Кедзера, Сидорчук, Шепелєв (Шапаренко, 65), Циганков, Буяльський, Родрігес, Бєсєдін (Супряга, 86)

Попередження: Єрмаков, Арвеладзе, Безбородько - Бєсєдін, Родрігес, Циганков, Миколенко

Вилучення: Безбородько, 87

"Динамо" залишилося лідером турнірної таблиці УПЛ, але тепер команда Мірчі Луческу лише на одне очко випереджає "Шахтар".

Раніше повідомлялося про те, що"Динамо" зіграло внічию з "Брюгге" в першому матчі плей-офф Ліги Європи.