"Динамо" обмінялося голами з "Ригою" у контрольному матчі у Туреччині

Відео
"Динамо" продовжує підготовку у Туреччині © Сайт ФК "Динамо Київ"
Кияни продовжують підготовку до відновлення сезону.

Київське "Динамо" провело черговий товариський матч у рамках підготовки на турецькому зборі.

Підопічні Мірчі Луческу зустрічалися з "Ригою", а визначити переможця суперникам не вдалося – 1:1.

Перший тайм пройшов без голів, а у другому латвійці вийшли вперед на 54-й хвилині. Проте динамівці зуміли врятувати нічию завдяки вдалим діям півзахисника Антона Царенка, який завдав прицільного удару у нижній кут воріт.

"Динамо" – "Рига" – 1:1

"Динамо": Нещерет, Вівчаренко (Дубінчак, 46), Боль (Дячук, 80), Сирота, Малиш (Караваєв, 46), Андрієвський, Яцик (Гармаш, 58), Царенко, Перріс (Беніто, 58), Волошин, Супряга (Ванат, 58)

Відео гола Царенка

Повне відео матчу

Свій наступний товариський поєдинок "Динамо" проведе 23 лютого проти чемпіона Латвії "Валмієри". Кияни відновлять сезон 4 березня матчем проти "Інгульця" в УПЛ.

Раніше повідомлялося, що "Динамо" не змогло обіграти колишню команду Ракицького на зборі в Туреччині.