"Динамо" обіграло білоруський "Шахтар" на зборі в ОАЕ

"Динамо" без проблем розібралося з суперником © ФК "Динамо"
Кияни здобули першу перемогу в ОАЕ.

Київське "Динамо" провело другий товариський матч на тренувальному зборі в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Суперником команди Мірчі Луческу був "Шахтар" Солігорськ, а поєдинок завершився перемогою динамівців з рахунком 2:0.

Дебютний гол у складі киян на 51-й хвилині забив бразилець Клейтон ударом головою. На 78-й хвилині Віктор Циганков підправив м'яч головою у ворота після удару Томаша Кендзьори.

"Динамо"- "Шахтар" (Солігорськ) - 2:0

Голи: Клейтон, 51, Циганков, 78

"Динамо" (1-й тайм): Нещерет, Миколенко, Попов, Сирота (Шабанов, 40), Караваєв, Шепелєв, Андрієвський, Родрігес, Лєднєв, де Пена, Бєсєдін

"Динамо" (2-й тайм): Бущан, Кендзьора, Шабанов, Забарний, Сідклей, Андрієвський (Миколенко, 74), Буяльський, Циганков (Ванат, 86), Клейтон, Дуелунд, Супряга

Нагадаємо, в першому матчі на зборі в ОАЕ "Динамо" поступилося польської "Легії".