"Динамо" обіграло "Хімік" у першому матчі фіналу чемпіонату України з баскетболу "Хімік" програв домашню зустріч © ФБУ
Кияни здобули виїзну перемогу і повели в серії.

Київське "Динамо" здобуло перемогу в першому матчі фінальної серії чемпіонату України з баскетболу. На виїзді кияни мінімально обіграли южненський "Хімік".

Перша половина матчу залишилася за господарями, однак після перерви ситуація на паркеті змінилася. "Хімік" провалив кінцівку третьої чверті, допустивши сім поспіль промахів, а "Динамо" не тільки відіграло десять очок відставання, але і вийшло вперед.

У заключній десятихвилинці в ролі лідера побували обидві команди, але точний кидок Анісімова за 30 секунд до сирени фактично приніс "Динамо" перемогу - кияни повели з різницею в 5 очок.

"Хімік" - "Динамо" - 77:79 (20:13, 21:18, 14:25, 22:23)

"Хімік": Антіпов (16), Шоу (14), Петров (11 + 5 підбирань)
"Динамо": Ліповий (22), Анісімов (20 + 10 підбирань + 6 передач), Дроздов (13)

Рахунок у серії - 1:0 на користь "Динамо"

Другий матч серії, яка триватиме до трьох перемог однієї з команд, відбудеться завтра, 26 квітня.

В серії за "бронзу" "Кривбас" вдома розгромив "Черкаські мавпи" (96:64) і зрівняв рахунок. У першому матчі "Мавпи" здобули виїзну перемогу - 74:64. Таким чином, рахунок у серії - 1:1.