"Динамо" не змогло обіграти команду з Молдови на зборі в Туреччині

© Сайт ФК "Динамо Київ"
Кияни обмінялися голами з суперником.

Київське "Динамо" провело передостанній товариський матч на другому тренувальному зборі у Туреччині.

Суперником команди Олександра Шовковського був "Петрокуб" з чемпіонату Молдови, а поєдинок завершився без переможця – 1:1.

Кияни пропустили швидкий гол вже на другій хвилині після розіграшу кутового, коли Платіца відправив м'яч у сітку воріт плечем.

Динамівці зуміли зрівняти рахунок у середині першого тайму: Дячук вивів на ударну позицію Супрягу, який першим торканням розстріляв ворота суперника. На цьому забиті голи у грі скінчилися.

"Динамо" – "Петрокуб" – 1:1

Голи: Супряга, 29 – Платіца, 2

"Динамо": Нещерет (Моргун, 46), Дубінчак, Дячук, Сирота, Гусєв, Міхавко (Пономаренко, 46), Шапаренко (Шепелєв, 46), Царенко, Діалло, Беніто, Супряга

Відеоогляд матчу

Завершальний поєдинок на зборі для "Динамо" відбудеться 17 лютого, а суперником буде ще один представник Молдови та чинний чемпіон країни "Шериф".

Раніше повідомлялося, що до тренувань після травми повернувся один з лідерів "Динамо".