"Динамо" дотиснуло "Олімпік" в своєму першому матчі після відновлення сезону УПЛ

"Динамо" вирвало перемогу в кінці поєдинку © ФК Динамо
Кияни здобули важку перемогу.

У суботу, 13 лютого, в Києві на стадіоні "Динамо" імені Лобановського в рамках 14-го туру української Прем'єр-ліги зустрічалися "Динамо" і донецький "Олімпік".

Підопічні Луческу здобули вольову перемогу з рахунком 3:1. На 20-й хвилині Альваренга в контратаці несподівано вивів донеччан уперед, ще в першому таймі Бесєдін зрівняв рахунок, в кінцівці зустрічі Буяльський шикарним дальнім ударом забив переможний м'яч, а добив "Олімпік" Бесєдін, який оформив дубль.

Відзначимо, що кінцівку поєдинку команда Климовського догравала вдев'ятьох, після вилучень Нкенга і Лебеденка.

"Динамо" - "Олімпік" - 3:1

Голи: Бесєдін, 30, 90, Буяльський, 78 - Альваренга, 20.

"Динамо": Бущан, Миколенко, Попов, Караваєв, Кендзьора, де Пена (Родрігеш, 75), Шапаренко (Андрієвський, 90), Сидорчук, Циганков, Буяльський (Леднєв, 90), Бесєдін.

"Олімпік": Чекотун, Снурніцин, Драме, Лебеденко, Пасіч (Таллес, 84), Політило, Бабенко, Хамелюк (Завійський, 63), Альваренга, Романовський (Чогадзе, 76), Нкенг.

Попередження: Бесєдін, Попов, де Пена - Нкенг, Драме, Хамелюк.

Вилучення: Нкенг, 77, Лебеденко, 90.

Нагадаємо, "Динамо" завершило першу половину сезону в статусі зимового чемпіона - кияни на одне очко випереджають "Шахтар" після 13 турів (зараз на чотири очки, але у "гірників" гра в запасі).

Раніше повідомлялося про те, що матч УПЛ "Колос" - "Шахтар" перенесено на 14 лютого до Києва.