"Динамо" дотиснуло "Олександрію" і зберегло семиочковий відрив від "Шахтаря"

"Динамо" виграло важкий матч © Динамо Киев от Шурика
Кияни першими пропустили, після чого змогли зрівняти рахунок і вирвати перемогу.

У матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги "Олександрія" приймала київське "Динамо".

Поєдинок проходив з уболівальниками на трибунах і завершився перемогою гостей з рахунком 2:1.

Господарі поля вийшли вперед вже на 14-й хвилині зусиллями Сітало. На 35-й хвилині футболіст "Олександрії" зіграв рукою в своїй штрафній, а Шапаренко реалізував пенальті.

У другому таймі Караваєв вивів киян вперед, але взяття воріт відмінив арбітр після того, як подивився повтор. Проте, в самій кінцівці поєдинку Жерсон Родрігес, який вийшов на заміну, обігрався в стінку з Буяльським і відправив м'яч у сітку воріт.

"Динамо" після 20 турів продовжує випереджати "Шахтар" на сім очок і лідирувати в турнірній таблиці УПЛ.

"Олександрія" - "Динамо" - 1:2
Голи: Сітало, 14 - Шапаренко, 38 (з пенальті), Родрігес, 90

"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Бабогло, Бондаренко, Мірошниченко, Гречишкін, Лучкевич (Стецьків, 84), Банада, Ковалець (Мельник, 90+1), Третьяков, Сітало (Устименко, 75)

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко, Сидорчук, Караваєв, Шапаренко (Шепелєв, 83), Буяльський, Де Пена (Родрігес, 73), Бесєдін (Гармаш, 88)

Попередження: Третьяков - Попов, Кендзьора, Родрігес